• Polietilen ham maddeden elde edilen ve kullanım alanına göre değişik ebat ve kalınlıklarda üretilen endüstriyel bir üründür.
  • Üretim esnasında bazı formüllerle üretilir, bu formüller sayesinde enine ve boyuna çekme oranları ambalajlanacak malzemeye göre ayarlanır.

  • Ambalajlama alanında çok büyük kolaylıklar sağlar.
  • Ekonomiktir.

A.S. ( Anti-Statik ) : Statik elektrik birikimini önleyerek dağıtımını sağlar . Aynı zamanda hareket esnasında statik elektriğin oluşmasını önler . Binlerce volt yüklenen insanlardan dolayı elektronik cihazlarda ciddi zararlar oluşabilir. Anti-statikli ambalaj elektrik devre elemanlarının zarar görmesi önlenir.

Slip ( Kaydırıcı ) : Filme kayganlık özelliği kazandırır. Malzemelerin sürtünme katsayı sını düşürüp geniş yüzeyli ürünlerin rahat hareketini sağlar.

AB ( Anti-Blok ) : Film katlarının birbirine yapışmasını önleyerek kolay açılmasını sağlar. Ürünleerin nihai tüketiciye ulaştırılmasına kadar geçen sürede sevkiyat esnasındaki şartlardan dolayı deformasyonu önler.

Shirink
 35 cm-250 cm arasındaki ölçüler üretilmektedir. Ürünlerimiz şrinkleme Makine sinde kayma yapmaz. Şrinkleme sonrasında naylonda delinme olmaz ve ürünleri tam olarak kavrar.